אחראים על החלום שלכם
מי אנחנו? ולמה אותנו.

אלי זמלן

אלי זמלן, מתכנן עם ניסיון רב תחומי.
אדריכל טוב מבחינתי זהו אדריכל שיודע להבין את "הנפש" של המקום שאותו הוא מתכנן ולשרטט עבורו לא רק קירות אלא דרך חיים, וחוויה יומיומית. 

מכל שנות ניסיוני המקצועי, מהיותי מנכ"ל חברת "שרות פלבם", או כשניהלתי מכירות ב"נאמן פורצלן", וכמנהל מערך חינוך בסוכנות היהודית, רכשתי לעצמי ניסיון עצום איך להפוך תכנית על דף, לפרויקט שעבד, איך להפוך חלום למקום. 

אל עולם האדריכלות הגעתי עם ניסיון ארוך שנים של עשייה במגוון תחומים אשר מעניקים לי את היכולת להבין את המפעל, את המטבח, את המלון, את המוסד הציבורי/חינוכי, ואת בית המגורים ודרך החיים שלכם.
הרקע המגוון שלי בתעשיות הללו מאפשר לי להבין את השטח בכל הנוגע לבנייה ולמערכות  ולהיות אדריכל ומוביל פרויקט טוב ומודע יותר, אשר יודע לוודא שהבנייה תואמת את התכניות בשטח.

למה אותנו?

קשובים אליכם. חזקים בשטח.
מרגע החלום ועד שהכל במקום:
 

עם ניסיון מגוון בשטח ובעשייה אנחנו יוצרים עבורכם תכנון אדירכלי

יצירתי ומתקדם ומנצחים על התהליך מול כל האילוצים שבדרך.
זה הבית שלכם, והעוצמה שלנו.

 אדריכלים עם ידע חוצה גבולות
להבין את הפס במטבח המסעדה > לתכנן מפעל שיעיל לייצר בו > ליצור משרדים שקל לעבוד

בהם > לתכנן חנות שמייצרת חווית קניה  משופרת, 
להכיר את המשפחה שלכם וליצור תכנון שיתאים למה שחשוב לכם באמת > הניסיון חוצה התחומים שלנו כאן בשביל ליצור עבורכם מקום שיתאים לצרכים האמיתיים שלכם.
אנחנו חושבים קדימה. בשבילכם.
תכנון שמבין לעומק את המגוון רחב של היבטי הבניה וביצוע (תהליכי בנייה, חומרים, אילוצי מים וחשמל, חוקים עירוניים ועוד) מונע תקלות ופשרות בהמשך

ברק הייזלר

ברק2

ברק הייזלר
מתכנן בתי מגורים, מפעלים ומוסדות ציבוריים
ניהלתי את האחזקה בגופים גדולים בעולמות התעשייתיים ואני מכיר את נקודת הממשק שבין גוף יצרני לראייה האדריכלית, רגיל לקחת חלק בהליכים מורכבים ומכיר הדרך לפתרון מחוץ לקופסה.

היי, אני ברק. עם הניסיון הייחודי שרכשתי לאורך השנים, יש לי כלים לשלב בין תכון נכון לבין הצרכים והרצונות שלכם כמשפחה או גוף מסחרי. המטרה שלי היא ליצור פתרונות רלוונטיים תוך עמידה ביעדים ובתקציב – ולהפוך חלום לתכנית שמנצחת את כל הקשיים שבדרך.
אני מכיר היטב את המשפחה הדתית (הציבור אליו אני שייך), ויודע לתת מענה אדריכלי יצירתי ומגוון לסוגיות הכשרות, השבת וכל שאר המאפיינים של חיי המשפחה.
החיבור המיוחד שלי עם האדריכל אלי זמלן משלים מעגל ייחודי וסינרגיה בין קריאטיביות עיצובית ומקצוענות.